yağ yakımcılar bakın hele

boy 1.60 kilo 57 her gün evde cardiyo yapmaya çalışıyorum sabah yada akşam ideal kilom bence 50-51 ama şimdiye kadar hiç görmedim. üst vücut zaten ince kollar vs ama biraz göbek var onu da dert etmiyorum ama alt beden sorunlu baldır bacak baya yağlı, üstten daha fazla vermek istemiyorum artık, bacak- iç bacak hareketleri yoğunluklu mu çalışsam yoksa cardiyoya devam mı etsem? hea ne önerirsiniz?
teşekkürler bol güneşler

Diyet yapacaksın diyetsiz ne yaparsan yap sonuç alamazsın; diyet yapıyorsan yanında kardiyo ya da ağırlık, hangisini seviyorsan onu yap.

  • angelus  (03.08.19 21:41:20)
@angelus diyet yapıyorum zaten onu yazmadım bile, 3 litreden fazla su da içiliyor.

  • hıkmıkzık  (03.08.19 21:43:12)
Öyleyse sadece bacak değil tüm vücudunu çalıştırmanı öneririm, daha sıkı bir vücudun olur, yanına kardiyo da eklersen daha iyi sonuç alırsın.

  • angelus  (03.08.19 21:47:26)
üstten alttan vermek diye bişi yok zaten. vücut nereden uygun görürse oradan veriyor. bununla ilgili onlarca video var youtube da.

www.youtube.com
  • n62  (03.08.19 23:17:35)