[]

Villa kiralama

Tatil için villa kiralama sitelerini kullanan oldu mu? Öneriniz var mı?
 
kaş için airbnbden villa kiraladım ve memnun kaldım


  • bugisme  (03.08.19 17:35:45) 
Kalkan’da tatilvillam.com’dan villa aselaYı kiralamıştık iki yıl önce. Ev çok güzel ve temizdi, site içinse bir sorun yaşamadık, ödeme süreçlerinde de gayet ilgiliydi.


  • somethinginthewayshemoves  (03.08.19 19:18:39) 
hatta ek bilgi de vereyim işe yarasın jasmine aprt adında kaşı en güzel manzaradan gören villa kiraladık 6 kişi 650 tl pzarlık yapılırsa belki iner, hatta ordaylen ev kiralayan baska arkadaşıma ziyarete gittim onun evi ve evin yeri benimkine göre berbattı ve 700 lira vermişti.


  • bugisme  (03.08.19 20:40:24) 
yanlış hatırlamıyorsam villasepetinden kiralamıştım, evin sahibi iyi bir insandı belki o yüzden herşey yolunda gitti.


  • the last  (03.08.19 22:34:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.