Kadınların Rap Yapması

Kadınların rap yapması itici geliyor mu?

En baştan söyleyeyim de sonradan linç yemeyeyim :D Ben öyle düşünmüyorum. Ha bazen garip geldiği oluyor ama tınısı güzelse şarkıların neden olmasın diyorum.

Mesela böyle bir kızın videosunu buldum www.youtube.com

Tek bir kelime bile anlamıyorum ama iyi sardı :D

gelmiyor. şu var bi de, sevebilirsin

www.youtube.com
  • diyarbakir karpuzu  (03.08.19 15:35:57)
kadınlara sigara içmek dışında her şey yakışıyor. iyidir kötüdür o tartışılır.

  • dedim dedim de kime dedim  (03.08.19 15:36:41)
kadın oldukları için değil de iyi rap yapamadıkları için itici geliyorlar. bunun için kadın olmasına da gerek yok.

kadın türkçe rapçilerin parçalarını dinlemek istersen aşağıdakilere bakabilirsin. mesela ayben - microphone show'u bi dinleyebilirsin.

ayben
kolera
roka
elif
medusa
yas
ruby(yenilerden sadece bunu biliyorum)
  • bagcivan  (03.08.19 15:36:51)
Dünyada çok iyi örnekler mevcut, mesela Keny Arkana.

www.youtube.com
  • John Bloor  (03.08.19 16:22:28)
Türk kadın rapçileri beğenmiyorum genelde ben.

  • berysd  (03.08.19 16:24:19)
kesinlikle doğru tespit. altına imza atarım

  • sameidiot solo  (03.08.19 17:51:29)
Türk erkek rapçilerden Dr.Fuchs, Fuat Ergin ve Ceza hariç dinlemiyorum. Bu kemik isimler dışında Türkçe rap ile pek aram yok aslında(kadın-erkek farketmez) ama yine de @bahcivan verdiğin kişilere göz gezdireceğim.

@John Bloor Kusura bakma ama çok itici geldi kadın :D
  • bitchesaintshit  (03.08.19 22:24:39 ~ 22:33:46)
Ben kadın rapçileri daha bile severim. Queen Latifah, Salt N Pepa, MC Lyte, Foxy Brown...

  • d max  (09.08.19 00:47:55)