[]

İstanbul'da ucuz yeni 1+1 daire ve 2+1 daire tavsiye semt ?

nereler olabilir 1+1 için yüzbinlik bütçe ayırabilirim 2+1 için ise 200-220 bin tl civarı bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar bekleniyorsunuz.bir de ne konularda ev alırken dolandırabilirim ? ev icralık vs bana kitlemeye çalışırlar mı bu konuda da lütfen
 
esenyurt - kıraç


  • catch  (02.08.19 19:13:32) 
Avcılar olabilir. Nispeten nezih bir ilçe.


  • vhdl  (02.08.19 20:26:59) 
1+1 100 bine bulamazsın. Esenyurt-beylikdüzü civarında 2+1 dediğin meblağa bulabilirsin. Emlakçıdan uzak dur, yardım gerekirse bana ulaşabilirsiniz.


  • Pertev nail  (02.08.19 20:55:24) 
bu fiyatlar ve bütçeyle yeni daire bulamazsın. ancak yenilenmiş (!) ev bulabilirsin.güvenilir bir tanıdığın yoksa şu aralar ev alma.
merdivenaltı müteahhitlerden evi görmeden alırsan aldığının maket olduğunu görebilirsin. çünkü bunlar her boş buldukları arsaya proje alanı diye çullandılar. şu anda ortalıkta bir sürü boş daire, bir sürü başlanmamış inşaat projesi ve bir sürü yıkılması gereken dayanıksız bina var.

  • tururo  (02.08.19 22:57:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.