firma dönmeyince dayanamadım mail attım.

duyuru başlıkta. bir önceki duyurumdan hatırlayacaksınız durumu. olumlu veya olumsuz şeklinde bilgi verir misiniz yazdım firmaya. moralim sıfır sıfır sıfır. kounşmak iyi gelir diye yazdım işte. belki umut verenler olur. :(

Ben baya taciz ettim çok fazla maaş beklentim de yoktu İzmir’de olması ve güzel sanatlar lisesi olması beni cezbetmişti ulaşamadım bile. Öğrencimin performansını bile attım. Bazen olmadı mı olmuyor

  • guitarissimo  (02.08.19 17:02:56)
İyi yapmışsınız. Abuk bir şey yok

  • kisa  (02.08.19 17:06:27)
Bu şekilde yazdıysan pek sempatik olmamış bence

  • gazozailacatmauzmani  (02.08.19 17:16:36)
@gazoz nasıl yazsam sempatik dururdu? insanlar böyle durumlarda çok nazik olamayabiliyor. :)

  • evet evet  (02.08.19 17:23:27)
ne kadar süre geçti ki?

  • bahoho  (02.08.19 17:30:04)
Moralin bozulmasın güzel kardeşim. Her gecenin bir sabahı var, her kışın bir baharı var. Sevdiğin bir iş bulursun umarım.

  • Delay Fuze  (02.08.19 18:19:34)
Cok iyi yapmissin. Belki profesyonellesmeye karar verirler. Yeri geliyor gec kalmamak icin issiz insan taksi tutuyor gorusmeye ama bunlar bi donus yapmiyorlar. Olumsuz olunca otomatik mesaj yonlendirmek cok zor olmasa gerek

  • Flipsflops  (02.08.19 18:30:24)
ya ne salak salak cevaplar var.

arkadaşlar bazen bir pozisyona 2 ay aday bakılıyor. tam 2 ay. bu aday güzel,dursun ama aday görmeye devam edelim denebiliyor. yani siz görüşmeden çıktıktan sonra bu yarın gelsin başlasın ya da bu asla asla aslaaaa olmaz diye bir şey söz konusu değil.

pozisyon kapanmadıysa geri dönüş yapmıyorlardır.

yaz mevsimindeyiz, yönetici tatile çıkmış olabilir, o pozisyondan sorumlu ik cı tatile çıkmış olabiliyor. vs..vs..

böyle durumlarda nazik olamayan adayın olacağı varsa da olmuyor. kesin bilgi.azıcık stre altında gerilen birini neden işe alayım?
  • benaslinda  (02.08.19 22:03:24)