pc de açılmayan albüm

aldığı müzikalbümümü pc açmıyor , cdçalar açıyor .. winamp media player ve hatta powerdvd dahi her yolu denedim fakat açılmıyor efendim .. hatta arkasında kopayalama karşı korunaklı (pc mac) yazıyo .. halbuki hiç öyle kötü bi niyetim de yok .. bunu nası anlatıcam .. nası winampımdan dinliycem bu cd yi.. hiç insafları mı yok bunnarın, illa cd çaları mı olcak insanın ya olmasaydı ...

ama korsana karşı süper önlem hakkaten, takdir ettim .. zati grubun herhangi bi albümü de yok nette .. bundan anlamam gerekirdi, anlamadım elimde patladı .. bi çözüm bi çare .. var mıdır..

benim de elimde böyle bir albüm vardı, dellenmiştim ben de, sonra bir gün albümü cd çalar'a koydum, sesi kökledim, windows ses kaydedicisi ile bilgisayara kaydettim, oradan da mp3'e çevirdim. kalitesi "eh işte" de olsa bir anlamda intikamımı almıştım. tabiki daha basit yolu vardır ama bu "mağara adamı" yolunu da göz önünde bulundurun derim ben.

  • deckard  (29.09.07 03:39:46)
Şuna benzer bir şey midir?

(bkz: extended copy protection)

albüm kimindir belirtebilir misiniz? İleri google teknikleriyle bir şeyler bulabiliriz belki.
  • colonizer  (30.09.07 02:44:15)