[]

Booking’den Türkiye’de Otel Ayırtma

Merhaba,

Ben mesela kendi hesabımdan yurtdışındaki bir arkadaşım aracılığıyla Türkiye’de bir otel ayırtsam ve sonra kendi hesabımı Türkiye’de kullanmaya devam etsem, rezervasyonun geçerliliğiyle ilgili bir sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler.

 
Hayır, türkiye sınırları içerisinde vpn kullanarak rezervasyon yaptırıyor zaten herkes, bir sorunla karşılaşanı duymadım.


  • brena  (02.08.19 13:26:44) 
Teyit edeyim sıkıntı yaşamadık, vpn sıkıntı olursa da en iyisi opera tarayıcı vpn i


  • gneral  (02.08.19 13:28:16) 
Hayır. Arkadaşının aracılığına gerek yok, vpnle kendin de halledebilirsin. Sıkıntı yaşanmıyor. Birebir denedim.


  • elorelia  (02.08.19 14:06:08) 
hayir oyle bir kontrol yok. sadece arama esnasinda TR IP'lerine turkiye'deki oteller donmuyor.


  • crucio  (02.08.19 15:29:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.