Anne Telefonu

Evet anne telefonu v25363737 sorusu ile karsinizdayim. Butce 1200 1300 civari. Bi whatsapp kullanir bi de su pinterest mi ne naneyse oradan orgu modellerine falan bakar. Ben anama aldim dunyanin en hayirli evladi oldum diyebileceginiz bir telefon var ise tavsiyelerinize acigim. Tesekkurler.

YouTube
Teknoseyir
Telefon önerileri.

Her ay için her bütçe için yapıyorlar. Orayı izleyip. Karar verebilirsiniz
  • kisa  (02.08.19 12:27:10)
bizim pedere 700 tl'ye şundan aldım, yaklaşık 1 senedir kullanıyor. yakında valide hanıma da alacağım aynısından. twitter, facebook, whatsapp, ufak tefek kelime oyunları için kullanıyorlar çok da güzel işlerini görüyor. 6" ekran olduğu için de rahat görüyorlar ekranı. ben tavsiye ederim açıkçası.

urun.n11.com

yalnız şöyle bir sıkıntı var ki, türkiye'de buna kılıf bulunmuyor. ben de aliexpress üzerinden getirttim kılıflı kullanılsın diye.
  • shadowfollower  (02.08.19 14:42:59 ~ 14:44:00)
Samsung J7

  • chitosan  (02.08.19 14:51:06)