[]

cipslerden cıkan pepsi, icetea falan

bunları alıyor musunuz? veya bu yaz aldınız mı? birkaç bakkala sordum, adamlar bizde yok falan diyor. halbuki var. niye vermek istemiyorlar ki?
 
almıyorum.


  • sutlu nescafe  (02.08.19 10:12:41) 
Alıyorum. Ürünü tanıdık bakkaldan alırsan promosyonu da rahatça alırsın. Bizim kurnaz esnaf uğraşmamak için vermek istemiyor. İstersen şikayet et firmaya.


  • marsargo  (02.08.19 10:22:49) 
Eğer Pepsi satıyorlarsa mecbur vermek zorundalar. Bizde yok lafı tamamen yalan. Facebook üzerinde Fritolay veya Pepsi'ye yazarsanız ilgileniyorlar böyle konularda.


  • synthetic a priori  (02.08.19 11:20:12) 
yeğenlerime veriyorum onlar alıyorlar.


  • naksidil  (02.08.19 12:06:49) 
koladan pek haz etmesem de "bedava ve ekstra bir gıda" olduğu için alıyorum. dolap kola doldu.


  • spirit crusher  (02.08.19 12:28:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.