Hiç görüşülmeyen birisini sevmek tuhaf mı?

2 3 sene önce internetten tanışıp arkadaş olduğum birisi var. Bu kişiyle yine 2 sene önce birbirimizi sevdiğimizi öğrendik, o günden bu yana her gün sevgili gibi konuşuyoruz. Sevgili 'gibi' diyorum çünkü bu kişiyle hiç görüşmedik, birbirimizle mesaj veya sık olmasa da ses kaydıyla konuşuyoruz. Birbirimizi arama durumu çok nadiren oluyor, en son aylar önce telefonda konuşmuşuzdur. Ben görüşmek veya birbirimizi daha sık aramak, görüntülü konuşmak konusunda ısrarcı olabiliyorum ama o hep geçiştiriyor. Artık ben de konuyu bile açmıyorum zaten. Bunlara rağmen böyle bir durumu-ilişkiyi devam ettirmek çok tuhaf mı sizce?

tuhaf
bir zaman sonra bitecektir
etrafınızda aynı ilgiye değer biri olduğunda....
  • 2 tostos turan  (02.08.19 00:37:58)
senin sadece ilgini seviyor. sevgili olmak bu değil.

  • duyurunun bug'ı  (02.08.19 00:55:47)
Tuhaf.

  • lionel andres  (02.08.19 01:01:04)
fantazi

  • 9kuyruklukedi  (02.08.19 01:02:25)
hiç sevgili ilişkisini tatmamışsanız normal olur anca. ama 2 yıl sürmesi aşırı saçma. en fazla 1 ay sürüp bitmeliydi. bi görüşeydiniz keşke.

  • tinky winky  (02.08.19 01:28:55)
Anormal

  • Mossy  (02.08.19 01:29:36)
Yoklukta olur öyle şeyler

  • filipis  (02.08.19 01:51:07)
tuhaf evet. birbirinizi hiç canlı canlı görmediniz mi yani?

  • scudman1  (02.08.19 03:02:07)
vay arkadaş seviyesi anormal

  • Jesus Christ  (02.08.19 07:39:17)
Yani bence birini sevmek cogunlukla tuhaf o yuzden burada anlatilan durumu ekstra yadirgamiyorum.

  • hot potato  (02.08.19 07:42:50)
Bence hiç tuhaf değil

  • ikikerekac  (02.08.19 08:33:31)
Tuhaftan çok gerçekten hastalıklı bir durum, ayrıca dendiği gibi bu kişi muhtemelen bekar da değil. Yazık size böyle boş şeylerle ömrünüzü, zamanınızı harcadığınız için.

  • contraparal  (02.08.19 09:07:28)
Git gorus?

  • stavro  (02.08.19 09:19:54)
bu kişiyle hiç görüşmemeniz onla flört ettiğiniz gerçeğini değiştirmiyor.ısrarcı olmanız bana mantıklı gelmiyor sadece(lütfen yanlış anlaşılmasın).ilişkiyi devam ettirme isteğiniz tuhaf değil.ancak bu "ilişkiyi devam ettirme" isteğinizi daha çok aramak ve "görüntülü" konuşmak formunda değil de önceden nasılsa o formda ve "bazı şeylerde ısrarı ivedilikle keserek" devam ettirirseniz bir sorun kalmayacaktır.

*bazı şeyler hangi şeyler biliyorsun ^_^
  • bardakigüneşgözlüğü  (02.08.19 09:33:04)
adamın muhtemelen özgüven sorunu var. onu yargılayacağından, beğenmeyeeceğinden endişe ediyor olmalı. bazen ilk buluşmalar beğenilmemekle sonuçlanır ve özgüveni zedelenir insanın. sonra daha defansif takılırsın. bu tip çok fazla şey yaşamıştır belki.

  • sinek kral  (02.08.19 09:48:14)
yaşamayanlar bilmeyeceği bir durum. tıpkı fiziksel sosyal ortamlarda olduğu gibi insanlar da artık dijital-sosyal mecralardan çok yoğun paylaşımlar - aktarımlar yapabiliyorlar. duygusal nabzınızın buna yanıt vermesi, 2-3 yıl bunun sürmesi 2019'da gayet de doğal.

sizinkisinden çok daha uzun süren ama daha hafif yaşanmış bir "dijital flörtüm" oldu. bence süreci reele dökün. yoksa bir süre kendi kendini imha eder bu münasebet.
  • calucifer  (02.08.19 09:49:04)
Arkadaşım 2 yıl nedir kusura bakmayın ama bokunu çıkarmışsınız.

  • valarmurgulis  (02.08.19 10:03:06)
tuhaf, ama cok guzel. kiskandim seni.
sakin birakma, bir film cekiyorsunuz, devam ettir.

  • ebabil curnatasi  (02.08.19 10:37:13)
sevmek çok tuhaf değil, sevgi ilginç bir duygu zaten neden ya da nasıl hissettiğinin izahı olmayabiliyor. Ama ilişkiyi bu şekilde sürdürmek tuhaf. İlişki çok yönlü bir olay çünkü, öyle olmalı. Sesini duymak, gözlerine bakmak, hal ve hareketlerini görmek gerek.

Geçiştirmek de normal değil bu arada, biraz fazla güvenmişsin karşındakine. Sonrasında sonucu normal ilişkilerden daha sarsıcı olabilir.
  • aquarium  (02.08.19 11:00:00)
sevmek tuhaf degil ama bence iliski olarak nitelemek dogru degil, yani daha dogrusu bu da bir iliski turu elbette ama bir birliktelik mi orasi tartisilir. zira, ne olursa olsun kisiyi gordugunuzde 180derece degisebilecek bir durum soz konusu, taraflardan biri digerini begenmediginde/cekici bulmadiginda/etkilenmediginde vs. 'iliski' tamamen sona erecek. dolayisiyla nereye kadar gidecegi de mechul. 2 sene epey uzun bence boyle bir seyi devam ettirmek icin, bu kadar yogun hisler soz konusu ise 3-5 icinde tanisamamanin nedeni ne? gorusmek istemeyen taraf evli olabilir mi?

  • kassiopeia  (02.08.19 11:03:41)
aynı şeyi ben yaşadım zamanında. uzun süre konuştuk ama bir türlü yüz yüze görüşemedik. hep içimde ukte kaldı. başkasıyla evlendiğini öğrendim gerçi:) ama hep onunla ettiğim muhabbetleri özledim, yakınımdakilerde pek bulamadım çünkü. başkasına anlatsam kafayı mı yedin der. velhasıl oluyor böyle şeyler ama sizinki biraz fazla uzun olmuş.

  • nothing in my way  (02.08.19 11:15:20)
Eski kafalıyım ben, tuhaf geldi. Fiziksel varlığını isterim sevgilimin. E peki başka flörtler olunca ne oluyor? 2 yıldır hiç flört ettiğiniz biri yoksa öyle boş kalmamak için yazışıyor musunuz acaba?

  • buf-e kür  (02.08.19 14:28:20)
Yaşadım(gerçi biz görüştük) Söyleyecek çok şeyim var ama.. Ama bize vermediğin daha fazla bilgi var mıdır acaba? Eğer varsa ne demek istediğimi anlamışsınızdır :) İlk önce ince detay varsa alalım da ondan sonra daha iyi bir şekilde yardım edebiliriz.

Ha bir de şu başlıkları yan hesaplarla açmayın yav. Hayır yani bir şey mi saklıyorsunuz birisinden :D
  • bitchesaintshit  (02.08.19 14:40:57 ~ 14:53:41)
Değil. Değil. Değil.

  • neynep  (02.08.19 14:41:50)
diyaloğunuzun başlama ve ilerleme koşullarında değil, hala böyle ilerliyor olmasında tuhaflık var.

3 sene uzun bir zaman. taraflardan birinin reele dökmekte çekinceleri varsa kendiyle ilgili fiziki, eğitim, ekonomik durumu vb konularda söylediği yalanların olduğunu düşündürtürdü bana.
  • guinan  (02.08.19 15:46:54)
tuhaf değil, sağlıksız.

  • quanche  (02.08.19 15:59:48)
evlidir muhtemelen.

  • sopiro  (02.08.19 16:20:23)
şayet 18 yaş altı değilseniz hiç görüşmediğiniz birini sevdiğinizi düşünmeniz, ifade etmeniz, sevgili "gibi" konuşmanız sağlıklı bir yetişkinin davranışları değil. çok net. tuhaf olmasınında ötesinde makul bir yaklaşım değil.

hiç karşılaşmadan, yazdıklarından hoşlanmış-etkilenmiş olabilirsiniz vesaire. ama sevmek? sevişmediğiniz, birlikte uyuyup uyanmadığınız, mimiklerini, kokusunu bilmediğiniz, birlikte anılar biriktirmediğiniz, paylaşmadığınız birini sevmenize imkan yok.

2 yıldır böyle bir durumun iindeyseniz, naçizane önerim bir uzman desteği alamnız olur sadece.
  • Phoebe  (02.08.19 16:22:16)