[]

Ayagi kirik sokak kedisini napiyoz?

IBB ucretiz tedavi ediyor muydu? Napmam lazim simdi kediyi alip nereye goturecem ya da nereyi arayacam?
 
Hangi semttesiniz? Belediyenin rehabilitasyon merkezi mutlaka vardır, oraya götürebilirsiniz. İnşallah gereken özeni gösteren bir belediyeye denk gelirsiniz.


  • mslny  (01.08.19 21:22:30) 
Farketmez hangi belediye yapıyorsa oraya gotururum de ilce belediyesi mi yapıyor bu isi, IBB nin yok mu boyle hizmeti?


  • stavro  (01.08.19 21:40:51) 
İbb bilemiyorum, Şişli ve beylikdüzü belediyeyi biliyorum sadece. Şişli'de kısırlaştırma işlemleri başarılı, ölümcül durumları bilemiyorum ama normalde hiç fena değiller. İsterseniz oraya götürün.


  • mslny  (01.08.19 21:48:41) 
fatih itfaiye arkasında belediyenin kliniği var, oraya götürün.


  • ozgur bir kusun hatirati  (01.08.19 23:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.