[]

Fiyat/Performans Açısından Uygun Bisiklet

Merhaba. İstanbul’da ve etrafındaki güzel yerlerde kullanılabilecek bir bisiklet öneriniz var mı? Ufak bir sözlük araştırmasında özellikle Kron markasının bisikletleri kalite açısından pek önerilmiyor. Bisiklet ya dağ bisikleti yada trekking bisikleti olmalı.
 
trek'in dağ bisikletleri kadro ve parça anlamında çok sağlam oluyo ancak rakam olarak pek uyguna bulamayabilirsin. fiyat/performans olarak önerebileceğim sedona ve salcano var. özellikle salcano'nun ng650 modeli fiyat, kalite ve estetik anlamında çok güzel.


  • laragofret  (01.08.19 17:48:29 ~ 17:48:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.