[]

THY fazla bagaj?

Merhaba, 9 Ağustos’ta THY ile Litvanya’ya gidiyorum. Kabin bagajı haricinde iki bavulum var ve toplam ağırlıkları 36 kg’yi buldu. Yani yaklaşık bir 6 kg fazla bagajım var. Sizce THY bir sorun çıkarır mı?
 
kontuardaki kişinin insiyatifine kalıyo genelde. en kötü sırada birine sorun az bavulu olan onun sizin yerinize vermesini falan isteyin sorun çıkartırlarsa.


  • elektrodöner  (01.08.19 14:27:15) 
3 kilo olsa iyi de 6 kg çok. Ama çözümü kolay hayal ekstra bagaj alabilirisniz


  • tabasco  (01.08.19 14:35:55) 
6 kg ye izin vermiyorlar özellikle yaz. Ödemenizi veya 30 a düşürmenizi isterler


  • ihanet kac kisilik  (01.08.19 18:11:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.