[]

Anket entrilerin ekşi duyuru ya da başka bir platforma taşınması

zamanında dertleşicek insan veritabanını çökertmiş/ağlatmış biri olarak belki bunu söylemem hadsizce olabilir,(sizin adhominemliğiniz tabi bu);

ancak anket entrilerden tiksiniyorum. Bu entrilerin yerininde bilhassa burası olduğunu ya da ekşi anket adında ayrı bir site kurulması gerektiğini düşünüyorum.
Hatta bu nitelikli bir başlık açıldığı anda entriniz şu siteye taşındı minvalinde bir mesajla bu durum kotarılabilir mi diye düşünüyorum.

Sizce ssg isimli bilgisayar tamircisi böyle bi şey yapabilir mi, kodlayabilir mi?

 
yapılabilir ama yapılmaz gerek de yok bence. ayrıca sub-etha'da halihazırda ekşi anket diye bi site var zaten.


  • tepedeki psychedelic adam  (01.08.19 12:55:33) 
anket.sourtimes.org çalışmıyor bildiğim kadarıyla

amacım tartışmaya girmek değil ama belli ki bi işe yaramıyor bu site

benim bahsettiğim daha farklı bi değişiklik, sözlükten uzaklaştırma
  • sameidiot solo  (01.08.19 12:58:00 ~ 13:08:39) 
sites.eksiduyuru.com

sayfanın açılması için sözlüğe giriş yapmak zorunlu. tam duyuru gibi değil yani.
  • tepedeki psychedelic adam  (01.08.19 13:00:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.