[]

Akyaka Marmaris Fethiye Yol Yön Bilenlere Bilmeyenlere

3 ağustos gibi nort face gocuğu giyen yaşlı ingiliz turistlerin diyarı marmariste olacağım.. Açıkcası yeni ayrıldım ilişkimi bitirdim.. ve biraz defolup gitmelik bir şeyler planladım.. yıllık izni alıp kurbana bağladım.. pek de iyi bağladım lakin yalnız gidiyorum.. bana önerileriniz var mıdır ? mesela benim kafamda 3 gün marmaris sonrası oradan akyakaya gitmek var.. gibi gibi hadiseler.. daha önce çıkılmış ve memnun kalınmış bir rota varsa yeşillendirirseniz pek mutlu olurum :)
 
Hazır oralardayken Datça'ya doğru uzanın. Datça, Eski Datça, Mesudiye Köyü'ndeki koylara bir bakın derim ^-^


  • quanche  (01.08.19 09:29:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.