[]

Ankara - Batıkent'te ev arkadaşı

Batıkent'te şu an yaşadığım eve bir ev arkadaşı arıyorum. Normalde ablamla beraber yaşıyorduk ama kendisi eylülde evden ayrılmak zorunda. Öğrenci veya çalışan fark etmez masraflarıma ortak olması tek tercihimdir. Dayalı döşeli full bir ev (3+1), gelecek kişi için yatağım da mevcut.

Ortalama ücret: kira + elektiriğin bir kısmı şeklinde olacaktır (yaklaşık 750-850). Diğer masraflarsa şahsıma ait.

Daha detaylı bilgi için buradan özel mesajla ya da mail üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

mail: byildiz92@hotmail.com

 
Daha önce yazsaydın ya :) evi tuttum


  • opitseri  (31.07.19 23:20:39) 
Kısmet hocam...


  • Psycho Mantis  (31.07.19 23:53:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.