kadının ingilizcesini anlama durumunuz ve ingilizce durumunuz?

www.youtube.com

"çok rahat anladım, 3 sene abd'de kaldım"

"rahat anladım, toefl'dan 90 aldım"

gibi şeyler bekliyorum. kolay mı anladınız ? normal kolay çok kolay? ve ingilizce ile münasebetiniz? sınav? yurtdışında bulunma vs?

Cok rahat anladim, 1.5 yil ABD'de kaldim, TOEFL 102.

Kadin B1 seviyesinde konusuyor - hastalikla ilgili kelimeler disinda.

Not: Bir Anadolu lisesinde Ingilizce ogretmeniyim.
  • howfaristhesky  (31.07.19 21:28:03)
hiçbir eğitim almadan kendi kendime öğrendim, yurt dışında falan da bulunmadım, rahat anladım.

  • olaylar olaylar  (31.07.19 21:37:25)
Çok rahat anladım, gayet basit konuşuyor.
İngilizce’yi aktif olarak üniversitede kullanmaya başladım, hazırlık ve sonrasında bölümü okurken.

  • pike  (31.07.19 21:37:30)
yurt dışında çıkmışlığım yok. ingilizceyi kendi çabamla öğrendim.

başlığı görünce baya hype'lanmıştım. zero puctuation video'ları gibi bir challenge bekliyordum ama olduça kolay geldi. video'yu 2x hızda dinledim ve her kelimesini anladım.

www.youtube.com
  • sinek kral  (31.07.19 21:45:56)
dili çok anlaşılır, yavaş da konuşuyor.
hepsini anladım. süper lise(!) mezunuyum :) ingiltere'de bir ay bulundum.

  • burya  (31.07.19 21:51:14)
BU hızda Çekçe konuşulsa bile anlarim. Yılda iki hafta Asya'da tatilde öğrendiğim kadar ingilizcem var

  • tabasco  (31.07.19 21:52:07)
rahat anladim. ingilizce egitim veren okullardan birisindeyim. hazirlikta ogrendim. ielts seviyem 6.5

  • onkiloversemtamamım  (31.07.19 21:52:14)
aksan guzel, yavas yavas konusuyor, kelimeler basit. yurtdisinda yasamaya gerek yok, bunu anlamayanin ingilizcesi pek iyi degildir, orta seviye bile degildir herhalde.

  • cooperr  (31.07.19 22:24:44)
Normal anladım, bilmediğim kelimeler vardı. İngilizce kimya mühendisliği bölümü bitirdim.

  • pislick0  (31.07.19 23:23:31)
Hepsini anladim, IELTS listeningi. 8,5.

  • baldur2  (31.07.19 23:59:01)
Çok rahat anladım. Yurtdışında bulunmadım, evde kendim çalışıyorum. ielts toefl yok, yökdil 76

  • pegi  (01.08.19 01:12:11)
B1 seviyesini tamamlayan kişiler anlayabilir, nerede öğrendiğinin önemi yok bence, kursla birlikte altyazılı dizi, online haber,bbc learningle bu seviyeye gelinebiliyor.

  • kaset  (01.08.19 01:25:03)
cooperr+1

Ben 3. sınıfta okuyan kızımın bile anlayacağını düşünüyorum hatta (ciddiyim). Öyle international school filan da değil yani, normal özel okul ingilizcesi. Sadece arada ödev olarak national geographic ödevi yapıyorlar. Bununla karşılaştırılınca ooooo. Kelimeler çok basit.
  • SiyamkedisiZorro  (01.08.19 09:28:22)
%100 anladım

Bilkent mezunuyum, toefl 102, yurt dışında yaşamadım.
  • Elduinnnn  (01.08.19 09:31:09)
2013te ielts 7 aldım
2 senedir patronum yabancı ve işimin %80'ini ingilizce yapıyorum
hepsini anladım
çok net ve yavaş konuşuyor
yurt dışıdna yaşadım ama farklı bir dil konuşuyordum
  • superb  (01.08.19 09:34:33 ~ 11:31:17)