[]

Carrefour filtre kahve nasıl?

Mehmet Efendi kalmamış, bir o vardı markette. İçilir mi?
 
acidir bence


  • tabasco  (31.07.19 16:49:02) 
Mehmet Efendi, Jacobs, (denemedim ama) Carrefour bu markette satılanlar az çok aynı diye düşünüyorum. Carrefour zaten bir yere ürettiriyor, üstüne baksan belki ünlü bir marka bile olabilir. Başka seçenek yoksa al, içilir.

Diğer türlü Tchibo, Starbucks vb. yerden yeni çektirip alsan daha iyi tabii.
  • nhk ni youkosu  (31.07.19 17:02:46) 
Normalde zaten Tchibo'dan çektirirdim de avm'ye gidecek vaktim yok şuan.


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (31.07.19 17:31:38) 
Ben icmem


  • all girls dream  (31.07.19 17:37:54) 
Neden?


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (31.07.19 17:40:32) 
Mükemmel


  • adwokat  (31.07.19 19:53:26) 
kahve krizin varsa gider, ama yani keyif alır mısın tartışılır


  • liriamer  (26.08.19 22:53:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.