[]

kaş ve kalkan

arkadaşlar,

kaş veya kalkan'a gidiyoruz bayramda.

oteller çok pahalı pansiyon bile bir gece iki yetişkin için 500 lira istiyor kahvaltı dışında bir şey yok.

çadır kuralım dedik.

bu bölgede bildiğiniz, kamp yeri var mı ? duş, tuvalet olsun, astronomik paralar istemesin yeter.

ikincisi bildiğiniz uygun otel,motel var mı ?

sağolun.

 
ucuz otel icin iyi donem degil pek. olimpos camping var, temizdir.


  • unabomber  (31.07.19 14:15:15) 
kaş'a bir, kalkan'a yarım saat uzaklıktaki patara'da iki kişi gecelik 150 tl'ye kaldık bu ay. gecenin 12'sinde 1'inde bile kaş'tan patara'ya araba vardı. ulaşım hiç sorun olmadı. üstelik plajı da upuzun geniş bir kum plajı. pansiyonları temiz. sit alanı olduğu için bina ve nüfus az. esnafı hiç kirlenmemiş, size yolunacak kaz gözüyle bakmıyorlar. kaş anlamsız derecede pahalanmışken, bütçeniz de kısıtlıyken düşünebilir. günlerinizi yine kaş'ta geçirirsiniz, yatmaya patara'ya gelirsiniz.


  • sir gawain  (31.07.19 14:28:15 ~ 14:32:48) 
hocam kaşta çok kamp yeri var. Biz geçen sene bayramdan sonraki hafta gittik. Kamp alanı işleten abi yollara bile çadır kurduk dedi. Yani o kadar dolu olmuş. O sebeple erken gitmende fayda var. Kaşta çok güzel kamp alanları var. Biz kaş marin camping de kaldık gayet güzeldi. Ama bayramdaki yoğunlukta nasıl olur bilemiyorum.


  • kraldan cok kralci  (31.07.19 16:01:57) 
  • siedorf  (31.07.19 16:37:53) 
can mocamp, kaş kamping


  • mysql34  (31.07.19 16:46:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.