[]

içecek et vs. soğuk tutan termos tavsiyesi

20-40 litre arası ne önerirsiniz, piyasa kale'nin mavi klasik piknik ürünleriyle dolu. memnun kaldığınız ürün var mıdır?
 
kale iyidir aslında niye beğenmediniz anlamadım. önemli olan; buz aküsü alın migrostan falan tanesi 2.5 lira. Hani şu içi su dolu mavi plastikler. 5-6 tane dondurup yiyeceklerin yanına atarsanız 7-8 saat rahat götürür.


  • bisorumvargaliba  (31.07.19 01:50:12) 
Kale'nin 26 litrelik olanını kullanıyorum, bağ evine giderken götürdüğümüz şeyleri gayet güzel muhafaza ediyor, ne kadar çok buz kartuşu koyarsanız o kadar uzun tutabilir...


  • arpaci kumrusu  (31.07.19 10:54:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.