tren

trende yemekli vagondan bilet aldim. olayi ne buranin

YHT ise 1 yemek + 3-4 çay-kahve servisi var.

  • malheiros  (30.07.19 23:36:34)
yemege ne kadar oduyoruz, mesela bu vagona disardan kimse giremiyor mu
aklima filmlerdeki uzun yol hindistan trenleri geliyor paso ya

  • guldum gectim genceciktim  (31.07.19 00:14:17)
business bilet aldiysan yemek ucretsiz, yolculugun sabahsa guzel bir kahvalti veriyorlar, uc dort kez de icecek ikrami var

ekonomi ise sadece yemekli vagondan koltuk almissin demektir
  • exlibris  (31.07.19 00:43:21)
Herkes gelip geciyor. Bir olayi yok.
Koltugu falan da normal vagonlardaki gibi. Sadece bir sefer yemek, uc dort sefer de icecek ikrami yapilacak. Business almasan da yemekli vagonda yemek/icmek ucretsiz.
Business ve yemeklinin farki ise koltuklari.
  • nax  (31.07.19 01:40:24)
yht de yemek icmek ucretliymis bilgi verenlere tesekkurler

  • guldum gectim genceciktim  (31.07.19 20:42:26)