[]

Arkadaslik edilen kizin sevgililik beklemesi

ön edit: mission completed. kendisine headshot yaptım.

Napiyoruz bu durumda? Kiz icin "konusurken flortlesmeyi bir anda kesen erkek" mi olmaliyim? Kiza Arkadasim diyorum, bastirarak soyluyor soyleme boyle diye. Sonra da diyorki arkadasliktan guzel iliski mi var? Pofs yardim edin napmaliyim? girmek istemiyorum su muhabbetlere.


 
Söyleme böyle dediğinde sen ne diyorsun?
'Neden söylememden rahatsız oldun ki? Sen benim için hep en sevdiğim arkadaşım olacaksın' gibi şeyler söyleyerek mesajı verebilirsin :)

  • eksi sozlugun tatli insani  (30.07.19 21:07:02) 
tutarsızsa sal gitsin. çirkin kadınla hoş vakit geçiririm, tutarsızla geçiremem.


  • sinek kral  (30.07.19 21:31:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.