Her şey iyi olacak, değil mi?

Ben mutsuzluktan ölüyorum. Lütfen birisi her şeyin düzeleceğini söylesin. İhtiyacım olmasa yazmadım. Lütfen geçiyor diyin. 1 sene sonra 2 sene sonra ama geçiyordiyin. Lütfen. dayanıcam ama dayanamıyormuşum gibi. anlatabiliyor muyum?

bizim de talebimiz o yönde.. :/

  • candide  (30.07.19 19:30:29)
Üzgünüm.

  • adwokat  (30.07.19 19:34:05)
birkaç sene sonra umrunda bile olmuyor, iyiki bu şekilde gelişmiş olaylar diyorsun hatta. kaç kere başıma geldi...

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.07.19 19:37:06)
Zaman zaman zaman. Geçiyor.

  • fezagezgini  (30.07.19 19:43:01)
doğanın kanunu bu. geçiyor.

  • bonanza  (30.07.19 19:46:54)
Geçiyo tabi baba. Ne yapmışsın kendini böyle. Gel bir bira ısmarlayalım kötü kötü olmuşsun.

  • Giovanni Pipitto  (30.07.19 19:49:48)
Geçmeyecek de ne olacak? Geçiyor tabi.

  • pati  (30.07.19 19:51:01)
geçiyor yav kesin bilgi. duygusal olarak çok sağlam biri değilim. genel olarak ilişkilerim kötü sayılmaz ama sevgililik konusunda berbatım. aşık olunca 6 sene falan takılıp kalabiliyorum. ona rağmen ben bile atlatıp hiçbir şeyim eksik değilmiş gibi yaşamayı öğrendim. oluyor. canını sıkma. bence önümüzdeki 20-30 yıl içinde su için savaş çıkması ihtimali, güneydoğu asya'da yaşayan yüz milyonlarca insanın iklim yüzünden göç etmek zorunda kalacak olması vs. çok çok daha korkutucu hehe.

geçiyor, şeyapma. şu an üzül. kendine o fırsatı tanı. her şey zamanında güzel. acın tazeyse üzül. yanlış bir şey yok bunda. zamanla azalacak. kendini yıpratmamaya, acın bittiğinde "tamam lan geçti gitti işte, bi şey kaybetmedim, ben hala benim" diyebilmek üzere çabalamaya odaklan.
  • der meister  (30.07.19 19:56:29)
geçiyor arkadaşım/kardeşim. merak etme. sonra bundan belki daha hafif şeyler de gelebilir hayat bu hiçbir zaman dümdüz olmayacak, ama bu bahsettiğin herneyse* o istemesen bile geçecek ve ferahlık elbette gelecek.

bu süreci karlı bitirmeye bak sadece.
  • ssiradanbirigibi  (30.07.19 20:04:03)
hayatta kalabilmek için beynin bu mutsuzluğunu normal seviyeye çıkartacak. biraz dayan.

  • lilyb  (30.07.19 20:41:45)
Bazen, hatta çoğu zaman, 1-2 sene kadar kısa sürmüyor ama emin ol geçiyor :) Ve geçikten sonra kendini zayıf hissetiğin her anlamda daha dirençli hissediyorsun. Zaten amaç bu :)

  • superfluid  (30.07.19 21:07:23)
Netfkix after life izleyin

  • senolll  (30.07.19 21:46:32)
Geçiyor tabi. Her durum geçicidir hiç merak etme. Yaz bana anlatmak istersen

  • bisorumolacaktı  (30.07.19 21:49:31)
geçecek. başka şansı yok. öyle bir geçecek ki nasır tutacak bıraktığı iz. bi daha da ne olursa olsun o kadar acımayacak.

  • sinek kral  (30.07.19 22:01:55)
Mutluluk da mutsuzluk da daimi değil. Merak etme geçecek.

  • rock n roll  (30.07.19 22:19:15)
Bir iyi iki kötü şeklinde de olsa geçiyor

  • hasmetizm 2046  (30.07.19 22:23:04)
eksiduyu.ru

Bu duyuruyu başından sonuna kadar oku.
  • drya08  (30.07.19 23:43:23)
tam olarak 1-1.5 senedir çok ciddi mutsuz ve umutsuzdum. fakat 2 gün önce hayatın gerçekten çok şaşırtıcı olduğunu fark ettim. hiç merak etme vakti gelince hayat sana ödülünü veriyor.

  • zencipanda  (30.07.19 23:45:35)
ne oldu?

  • ilhamirem  (31.07.19 00:53:37)
Gün gelecek, bu olanlar için "ne boktan şeyler için kahrolmuşum be" diyeceksin inan.

Hayat böyle.
  • Psycho Mantis  (31.07.19 01:22:52)