[]

Klima tavsiyesi?

merhabalar

10 metrekarelik bir ofisimiz var buraya bir klima almak istiyoruz fakat klimayla alakalı hiçbir bilgimiz yok. 1500-2500 tl arası öneriniz olur mu?


 
sırf teknik servisi için arçelik aldım. elemanlar getirdi kurdu, dedim motorunu kurduğunuz yere ev sahibi sorun çıkarır. yok dediler çıkarmaz. evsahibi sorun çıkardı. servisi çağırdım sonra, ücret istediler yer değişimi için, arçeliği aradım 1 2 dk içinde sorun çözüldü, yerini ücretsiz değiştirdiler. bu firmaya güvenin, "elektronik şans işi" meselesini en baştan elemiş oluyorsunuz. tavsiye ederim.


  • semenderr  (30.07.19 15:22:17 ~ 15:22:51) 
ücretsiz keşif yapanlar var. onlardan fikir alın. pencere sayısı, bakılan yön, izolasyon vs. farkettiriyor.


  • sutlu nescafe  (30.07.19 15:31:15) 
10 metrekare küçük bir alan. Dolayısıyla tam klimanın karşısında birinin bulunması, oturması çok olası. Klimanın üflediği yerde bulunmak, klima çarpmalarına, boyun tutulmalarına sebep olabiliyor. wind free klimalar belki biraz daha pahalı ama bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.


  • Mirket  (30.07.19 16:12:23) 
9bin btu yeter. marka farketmez işinizi görür çoğu.


  • mikahakkinen  (30.07.19 16:56:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.