[]

Parfüm orjinalliğini sorgulama

Biraz acele, soru da neredeyse başlıkta...
Elimde açılmamış 1 kutu parfüm var. Orijinalliğini nereden sorguluyordum?

Mobildeyim hatalar affola...
Teşekkürler.

 
www.checkfresh.com
checkcosmetic.net

kutunun altında veya üstündeki kodu girerek sorguluyorsunuz. ilgili markayı seçin, siteler sizi yönlendiriyor zaten.
  • patates  (30.07.19 14:13:59 ~ 14:14:55) 
Check fresh üretim tarihini verdi ama diğer sitede bir şey bulunamadı. Emin olamadım ne yapmalıyım?


  • balik kraker  (30.07.19 14:46:11) 
Üretim tarihi verdiyse seri no'da sıkıntı yok demektir. Ürün orijinal oluyor yani.


  • aynabugusu  (30.07.19 14:49:10) 
check-fresh'ten kontrol ettiğinizde orjinalliğinden emin olamazsınız. Mağazadaki orjinal parfümün kodunu kopyalayıp, çakma ürüne basıyorlar çok basit bir şey.


  • anthemis nobilis  (30.07.19 16:16:49 ~ 16:18:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.