[]

menstrual cup nerden aldınız

bunların malzemesinde dramatik fark yaratan bişey var mı? mesela x madde yok!!! diye fiyatı diğerlerinin 3 katıdır, ama x madde de çok da şey değildir mesela. Ama y madde, abc belgesi güvenilirdir filan. Endüstriden ya da bilgi sahibi arkadaşların yardımı negzel olurdu.
Teşekkür ederimg. 
ben 2 seneye yakindir kullaniyorum, kendi yasadigim yerdeki bir marketten gittim aldim. baktim simdi sunlar yokmus icinde: Latex, Proteine, Phthalate, Alkylphenol, PVC und BPA.

diger markalarinkine de baktim, onlar da bu listedekiler yok diye reklam yapmislar. Türkiye'de lunetta var, hic düsünmeden alabilirsiniz onu da. ilk cikan cuplardan biriydi, cevremdeki herkes lunetta kullanip bana önermisti.
  • buf-e kür  (30.07.19 13:01:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.