[]

Starbucks soya sütü ücretlimi oldu ?

Filtre kahveye soya sütü eklenmesini istedim 2.5 tl ekstra ücret aldılar ,normalde laktozsuz veya yağsız süt isteyince fark ödemiyorduk yeni mi oldu bu mevzu ?
 
23 haziranda yapılan bi şikayet var, ücretli olmuş sanırım, gerçi soya sütü 17 tl olmuş, ücret almaları normal

www.sikayetvar.com
  • pislick0  (30.07.19 00:24:55) 
evet ücretli artık. sadece soya değil badem de öyle. çünkü fiyatlar aldı başını gitti.


  • aziz dostum jack  (30.07.19 01:29:09 ~ 01:30:06) 
ben normal sütle olan lattenin 300 kalori olduğunu öğrenince badem sütüne geçmiştim haziran başında. o zaman badem sütü için 2.5 tl ekstra ücret alıyoruz yalnız diye uyarıyorlardı. herhalde o dönem bi değişiklik olmuş ki milleti böyle uyarıyorlar.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (30.07.19 03:51:11) 
Evet maalesef ücretli olmaya başlamış. Fakat yine de koskoca Starbucks'ın 3-5 liranın peşine düşmesi de bir o kadar rezillik kurumsallığı açısından. Artık Shaya mı Starbucks mı aldı bu kararı bilmiyorum ama...


  • aynabugusu  (30.07.19 10:45:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.