Aynı parfümler neden pahalı?

www.hepsiburada.com bu 353 tl iken
www.boyner.com.tr burada 788 tl.

acaba parfümlerin tarihleriyle alakalı bir sorun mu oluyor da fiyatları bu kadar düşük olabiliyor?

çünkü birisi orijinal parfüm

  • vladimirdökümov  (29.07.19 22:21:16)
Ben böyle ikilemde kalınca yabancı amazon sitelerine bakıyorum, mesela bu parfüm 130 dolarmış. Türkiyede 350 liraya satılması imkansız o yüzden sahtedir deyip geçiyorum

  • pislick0  (29.07.19 22:28:09)
Hbdeki 3. Çoğul kişi kimdir ?
Satan hb değil satan Bvlgari değil satan parfüm point bu adamların distribütörü kim?

  • protrek  (29.07.19 22:28:15)
satıcının www.gunerlerkozmetik.com.tr 25 tane mağazası var ve 15 yıldan fazladır bu işteler. herhalde bugüne kadar bir sorun çıkardı değil mi? hb da da 168 kişiden 9.7 oy almışlar. birileri bir iş çeviriyor ama kim belli değil.

  • Trafalgar  (29.07.19 23:48:08 ~ 30.07.19 00:11:36)
İkisinden sipariş gec boynerin orijinal olduğunu düşünerek karşılaştırma yap merak ediyorum.

  • protrek  (30.07.19 01:04:15)
biri eskidir, üretim tarihine bak (satıcıya sor)

  • selam  (30.07.19 09:46:09)
Perfume Point

www.sikayetvar.com

350 TL'ye EDP parfüm mü olur lan :D

Sipariş verirsiniz ya EDT gelir ya da sahtedir.

Çok küçük bir ihtimal 3-4 yıl öncenin depoda kalmış ürünü olabilir.

www.youtube.com
  • janavarorion  (30.07.19 09:59:18)
Daha bugün parfümüm geldi (Calvin Klein - Euphoria).
Ciddi şüphelendim ben de ve yurtdışından aldığım parfümüm ile kıyasladım.
Sahte olabilir; orasını bilemiyorum. Ambalaj ve detaylar başarılı; sadece şişenin tam ortasında - birleşme noktası- çizgi var; kaynak yapmış gibi.
Ama kokuyu ayırt etmek çok mümkün değil. İade peşinden mi kovalasam diye düşündüm ama kullanmaya karar verdim.
Edit/Not: aradan biraz zaman geçti; bilmiyorum sulandırdılar mı naptılar :) benim orijinal olmasından şüphe etmediğim parfüme kıyasla uçmuş sanki.
  • alessea  (30.07.19 22:17:46 ~ 22:36:38)
açıkçası pek sahte gibi gelmedi. dedikleri gibi baharatlı, odunsu güzel bir kokusu var ve saatlerdir koku hala alınabiliyor. tabi ben sizler için boyner den gidip bir deneme yapacağım aynısı mı değil mi diye.

  • Trafalgar  (30.07.19 22:50:42)