Uyurken bilinçaltı dil öğren yapan var kimler var?

Yapıyorsa nasıl bir kulaklık kullanıyor uyurken? İşe yaradı mı?

Sadece yapanların tecrübelerini duymak istiyorum.

Safsata.

  • stavro  (29.07.19 22:02:45)
bir hafta yaptim, iskence gibiydi.

aksam yatmadan once telefonumu sarja takili halde sesli kitap okuyucuyu aciyordum. kulaklik takmiyordum. kitap calarken ben uyuyordum, sabah uyandigimda hala kitap okunuyordu. boyle bir hafta on gun surdurdum. sonra uyku kalitem etkilendi ve bu uygulamayi sonlandirdim.

bir faydasi oldu mu farketmedim. ingilizce icin kulagim belki ufacik acilmistir, ingilizceye minnacik alismistir, kelime taninirligi acisindan.
ama aksam sesli kitabi ac ve uyu. sabah kalk takir takir ingilizce konus, bu tam bir bullshit. boyle bir sey yok.
  • Leonardo~Da~Vinci  (29.07.19 22:14:46)
Zaten öyle diyorlar. Aynı anda pratik de yapın, tekrar edin diyorlar.

  • CursedChico  (01.08.19 22:06:25)
ya dili kullanmazsan unutuyorsun. yani konuştuğun dili kullanmadıkça unutuyor beyin.
uyurken nasıl öğrenebilir?
adam gibi oturup çalışın.
  • dedim dedim de kime dedim  (01.08.19 22:08:18)
Ben bir Ingilizce ogretmeniyim, her 5 yilda bir boyle piyasa onerileri gelir ancak bunlar musteri cekmek icin getirilen yontemler. Doktora gitmek yerine haci hocaya gitmekten bir farki yok, lutfen bilim yolunda ilerleyelim.

  • howfaristhesky  (01.08.19 22:11:56)