numaralı deniz havuz yüzücü gözlüğü

nerede yaptırılabilir arkadaşlar, biraz acil yarın gözlükçülere soracağım ama istanbul'da değilim o yüzden duyan bilenlerden destek almak istedim. illa hazır modellerden mı seçilmeli (zaten çok az var bir şeye benzemiyorlar) yoksa bir gözlük seçilip ona uygun yaptırılıyor mu. misal şu gözlüğü alıp numaralı cam taktırılabilir mi?

www.adidas.com.tr

5 ve 10 senelik iki adet duyuru var, yanıtlar negatif, güncel bir sormak istedim teşekkürler

bu dediğiniz olan bir şey mi bilmiyorum ama;

lens almak çok daha çabuk, kolay ve ucuza gelir gibi geliyor bana.
  • kisa bisey olsun istemistim  (29.07.19 23:52:22)
@kisa bisey olsun istemistim

aynı şeyi düşünüyorum ama istek böyle n'aparsınız.
  • engelbert humperdinck  (30.07.19 00:23:07)
aliexpressden aldım gayet kullanışlı vw ucuz.

  • captainmrg  (30.07.19 00:40:31)
@captainmrg

teşekkürler oraya bakmamıştım. iki göz farklı numara miyop - astigmat olduğundan tam uymadı ama denemek için ortalama bi tane alacağım.

ayrıca bilgi: camları 70 mm geçmeyen çapta ve uygun eğimde olursa hemen yapabiliyorlarmış. benim linkteki gibi yüzü kaplayanlar muhtemelen olmuyor. bir de film kaplı cam tavsiye etmiyorlar denizde hemen deforme olur diye.
  • engelbert humperdinck  (31.07.19 19:22:06)