[]

bel ağrısı için ortopedist?

durumumu açıklayıcı duyuru: eksiduyu.ru

bir şey yapmamama rağmen belim daha da kötü oldu. özel hastanede iyi bir ortopedi doktoru varmış. çok pahalı da değil. bel ağrısı için ortopedi doktoruna gitsem mi? maddi durumum kötü, o açıdan iyi düşünmem lazım.


 
MR çektirip beyin cerrahına görünün bence.


  • aynabugusu  (29.07.19 17:08:23) 
Mr cektirdim, temiz cikiyor


  • ahm1  (29.07.19 17:25:57) 
Mr nasıl temiz çıkıyor bende onu anlamadim. Bütün şikayetlerin fıtık var diyor. Sen iyi bir beyin cerrahina git. Hangi sehirdesin?


  • brnbrs  (29.07.19 17:29:27) 
Diğer duyuruda da bahsetmiştim.
Beyin ve sinir hastalıklarına (nöroloji)'ye görünün. geçmiş olsun.

  • kitik  (29.07.19 17:29:56) 
İstanbul'dayim


  • ahm1  (29.07.19 17:38:57) 
Universite hastanelerine gitsen.hem ücretsiz hemde arastiriyorlar.


  • brnbrs  (29.07.19 17:52:44) 
Boşuna nörolog falan aramayın devlette, ilgilenmeden beyin cerrahına yönlendiriyorlar. Kesinlikle sadece beyin cerrahına gidin.


  • aynabugusu  (30.07.19 10:42:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.