[]

Karaciğer yağlanması çözümü

İçin besin maddeleri nelerdir? Enginar en birincil çözüm, onu biliyorum. Ama onu da taze tüketmek gerekiyor. Konserve işe yaramıyor. Enginar haricinde hangi besinler çözüm olabilir? Daha önce karaciğer yağlanma sıkıntısı yaşayıp çözüme ulaşanlar varsa eğer, tavsiyelerini yazabilirlerse sevinirim..
 
paketli gıdalardan uzak durmalısın. doktor ban zamanında bol soğan ve sarımsaklı yemekler tüket demişti. daha sonra da sabahları bir fincan kadar elma sirkesi iç demişti.

zamanla biraz düzene soktum böyle böyle.
  • kablelvuku  (29.07.19 10:29:11) 
Sarımsak soğan ve sirke tüketmem çünkü reflü özofajitim var :(


  • dakota  (29.07.19 10:35:51) 
Enginar hapları oldukça işe yarar. Ben 1 set uygulayıp 1 ay ara verip bir set daha kullanmıştım doktor tavsiyesi ile oldukça iyi gelmişti.


  • synax  (29.07.19 10:41:01) 
@synax nerden almıştın hocam ? Eczane mi, yoksa panax türü bir şey mi ? Bitkisel kandırmacalar falan yani ?


  • dakota  (29.07.19 10:43:22) 
Enginar hapları +1
Eczaneden.

  • SiyamkedisiZorro  (29.07.19 11:12:22) 
Bool bool su icmeyi ihmal etmemelisin. Surekli yenilemesi gerekiyor kendini cunku


  • bugun hava gunluk gureslik  (29.07.19 11:47:01) 
Sürekli gittiğim eczaneden , marka vermemişti doktor sağolsun 25 senelik eczacımız kazıklamadan işimizi görmüştü. İlaç kutusu şeklinde hap halinde gün takibi kolay olmuştu.


  • synax  (29.07.19 12:51:53) 
kereviz ye bol bol. çiğ olarak.


  • for day to break  (29.07.19 12:57:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.