temizmama.com aşırı zammına karşı yeni mama arayışları

Bu kaçıncı zam ben unuttum daha önce aşağıdakileri yazmıştım gene zam geldi mito 114 tl iken 129.5 tl oldu 15.5 tl zam geldi lanet olsun bu fırsatçılara kredi kartı kullansam bu adilere para kazandırmam ama kredi kartı kullanmıyorum ve kapıda ödeme seçenekleri olduğundan mecburen onlardan mama satın alıyorum lütfen kapıda ödeme seçeneği olan başka bir şirket biliyorsanız yazın gerekirse daha pahalı da satsalar onlardan mama satın alacağım.

kedi köpek severlerin malumudur temizmama.com anormal bir zam yaptı ve artık bu firmadan mama almamak gerek

ben evde çok kedi olduğundan sokakta da çok kedi beslediğimden her ay 2 çuval (15 kg + 15 kg = 30 kg) Micho Adult Cat Tavuklu (Hamsi ve Pirinç eşliğinde) Yetişkin Kedi maması alıyordum eski faturalara baktım son durum bu

mart 2018 79.5

ağustos 2018 91.25 (11.75 zam)

ağustos 2018 114 (22.75 zam)

zamlar aynı yılda yapıldığından 114 - 79.5 = 34.5 zam ürünün fiyatı 79.5 iken 114 oldu aynı yılda 34.5 zam yapıldı

BU KABUL EDİLEMEZ

6 lı yaş mama 21 tl den 27 tl ye çıktı özet temizmama.com u kullanan arkadaşlara artık oradan alışveriş yapmamalarını rica ediyorum burunları sürtsün vazgeçilmez olmadıklarını anlasınlar zamlarını geri çekene kadar onlardan mama almayın zamlarını geri çekmezlerse de başka firmalardan ucuz mama alarak sizler kazanırsınız

eksisozluk.com sitesinde son 2 sayfada firmaya öfke kusulmuş isteyenler okusunlar

eksisozluk.com

yazılan eleştirilere katılıyorum

şimdilik şu mamaları buldum

ucuzmama.com
Abalıoğlu Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 85,00 TL

sanalmama.com
Yes F&R Yetişkin Kedi Maması 15 kg. 79,90

kolaymama.com
Free Max Lamb Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 79,95 TL

hizlimama.com
Honey Premium Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 75,50 TL
Honey Premium Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 85,00 TL
Honey Premium Gurme Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 85,00 TL
Honey Premium Gurme Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 85,00 TL

markamama.com
Luis Tavuklu Kedi Maması 15 KG 82,50

hepsiburada.com
Newcat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg 74,89 TL
Paw Paw Gurme Kedi Maması 15 Kg 76,50 TL
Enjoy Cat Food Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 79,49 TL
Paw Paw Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 76,50 TL
Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg 84,15 TL
Econature Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 Kg 80,00 TL

bunların fiyatları çok makul ha şu da var hiçbiri michonun yerini tutamaz çünkü michonun bir avuçluk miktarı bile kediyi 24 saat tok tutuyor severek yiyorlar ve çok temiz dışkı yapıyorlar zeytin çekirdeği gibi dışkılıyorlar

yüksek ihtimal bu mamalar ucuz etin yahnisi kötü olur ucuzdur vardır illeti kabilinden kediler uzun süre yemeyecekler yemeye başladıklarında isteksiz yiyecekler cıvık dışkılayacaklar ve ben çok mağdur olacağım ama temizmama.com ada kazık girecek onlara para kazandırmayacağım

umarım herkes fırsatçı zalim firmaya gereken tavrı koyar çünkü bu şart.

önce düzeltme malesef yazdın maalesef yazılır ve şimdi tavsiye biz bunlara eyvallah dedikçe ezdikçe eziyorlar her şeyi göze aldım daha ucuz mama alacağım kredi kartım yok eğer mama siparişi vereceğim şirket kapıda ödeme seçeneği yoksa başkasından kredi kartı ile sipariş vermesini rica edeceğim ona parasını vereceğim önce bir çuval mito bir çuval ucuz mama alacağım ikisini karıştıracağım zamanla micho hiç almayacağım isterlerse yemesinler ya da iştahsız keyifsiz zoraki yesinler cıvık sıçsınlar yinede almayacağım bu ne be zam üstüne zam yeter be dolar arttı deseler dolar da artmadı dertleri ne açgözlülük umarım çok müşteri kaybederler gün gelir iflas ederler beter olsunlar tavsiyem sende artık başka mama al kararımı verdim temizmamanın kalemini kırdım.

  • hepkosturmaca  (29.07.19 00:33:34 ~ 00:35:01)
Gerçek gıda enflasyonu için %30'un üzerinde deniyor. Ben kendi gıda alışverişlerime baktığımda bile bundan daha fazla fiyat farkı görüyordum (2018 başı-Mart 2019 arası) Ne yazık ki enflasyon kaynaklı fiyat artışları her yere yansıyor.

Geçen sene böbrek hastası kedim için 1,5 kiloluk mamayı 80 küsür liraya alırken bu yılın Mart ayında 120 küsür liraya aldım. Şu an 130 civarı sanırım.

Ben de annemin baktığı kediler için iki haftada bir buradan sipariş veriyorum. Kediler bayılıyormuş :) Ben kediler tercih ettiği ve bir anda iki kat zam yapmadıkları sürece alışveriş yapmaya devam edeceğim.
  • bruce mclaren  (29.07.19 02:32:22)
Toptanmama araştırılabilir. Orada ucuz mamalar var ama hiç almadım, ileride almayı düşünüyorum

  • Fusha  (29.07.19 09:50:47)
SONRA

NE PAHASINA OLURSA OLSUN TEMİZMAMANIN KALEMİNİ KIRDIM NE PAHASINA OLURSA OLSUN
  • hepkosturmaca  (29.07.19 12:21:20)