[]

Türk telekom faturasız

Faturasız hatta geçtim, şu an bakiyem sıfır.

Telefonuma gelen şifreyle bireysel bankacılık online işlemlere girdim. 10 GB 500 dk 500 SMS paket varmış 49 tl 1 aylık o uygun geldi onu almak istedim ama alma seçeneği yok alamıyorum??

Paket satın alamıyor muyuz nasıl alacagım?

 
telekom online işlemlerden bak paketlere ordan alırsın. önce tl yükleyip sonra paket alırsın


  • tinky winky  (28.07.19 17:50:04) 
Paket almak icin ya internet sitesinden alma islemini yapacaksin ya da bir numaraya mesaj atacaksin. Baktigin sitede bu paketi almak icin Su numaraya mesaj atin diye yazmiyor mu?


  • hot potato  (28.07.19 17:54:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.