Erkeklerde kupe modasi gecti mi?

Ben cok seviyordum 18'den 26'ya taktim sonra is guc sebebiyle cikardim.
Artik sanki gormuyorum fazla. Eskiden takmayani okula almiyorlar gibi bir durum vardi.

işe girmeden önce bende de piercing vardı çıkardım gerek de yokmuş bi daha takmayı düşünüyom

  • nahtoderfahrung  (28.07.19 16:51:00)
2010larla birlikte çok azaldı

  • cedex  (28.07.19 17:01:44)
Her seyi ds modaya endeksli kullanmamak lazim.
Ben yillardir takıyorum. Hosuma gidiyor, modasini yiyim. Kendine yakistiriyorsan takacaksin.

  • stavro  (28.07.19 17:14:52)
Kesinlikle gecti. Bu devirde Mehmet Ali Erbil gibi joleyle saclari diklestirmekten farksiz. Hala kupe takan adama bunu nasil bilmez diye avam gozuyle bakiyorum.

  • hot potato  (28.07.19 17:57:16)
Giyim tarzıyla yakışanlar hala takıyor sanki.

  • inawen  (28.07.19 18:06:16)
Ben severek takiyorum. Modaligi kalmadi evet takan yok eskisi kadar ama ben kupem olup olmadigini hatirlamiyorum bile. Bir parcam olmus cikmis yillardir. Takacaklar halka taksin, digerleri barzo isi halka kupe estetik ve hos duruyor bence.

  • eazy  (28.07.19 18:16:35)
Bir şeyi yapıyorsan illa moda olduğu için yapmıyorsundur, öyle istediğin ve sevdiğin için yapıyorsundur ki bu da kimseyi ilgilendirmez. Bir de bunu nasıl bilmez diyormuş hahahdhah olm dalga mı geçiyorsunuz lan.

  • contraparal  (28.07.19 19:46:16)
Moda olmasi gerekmiyor ama takanlarin %98'ine yakismiyor kupe.
Eazy gibi tipler taksin sadece.

İri yari, hatta gobekli 30 yasinda abiler takmasin lutfen.
  • dont eat me  (28.07.19 19:57:04)
@don’t eat me <3

  • eazy  (28.07.19 20:10:54)
Yo bir moda değil küpe. Hala var takanlar. Iki kulaga takıliysa erkekte çok seviyorum.

  • velvetmorning  (28.07.19 20:47:34)
ben seviyorum. modasının geçmiş olması da umrumda değil. küpe hediye edilmesini de edenleri de çok severim. hehe

  • bohr atom modeli  (28.07.19 20:55:18)
Modasi olmadığına da katılıyorum. Gunes gozlugu, kol saati gibi bir sey bu.
Bircok kişiye de yakistiriyorum ben sahsen. Iri yari gobekli tiplerden de yakisan var gayet.
Ama bana göre erkek kupe dedigin halka kupedir. Gerisi fantaziye kaciyor bence. Abidik kubidik küpelerin gayet yakisitigi tipler de gordum ama cok nadir.

Küpenin yakismadigi biri varsa o da Nejat isler. Bildigin kelebek konmus gibi duruyor adamda.
  • stavro  (28.07.19 21:24:22 ~ 21:25:29)
şimdi aklıma geldi,
geçen aylarda bir firma kurdum yoklama memuru küpe takmıştı. devletin izin vermesi güzel.

  • dedim dedim de kime dedim  (29.07.19 10:15:14)
geçti, yakışanı da görmedim.

  • Jesus Christ  (29.07.19 10:34:22)