protein tozunun skt geçmiş

mart 2019 son tüketim tarihi. kullanmaya devam etsem sıkıntı olur mu? tarihi geçse bile kullananlar olduğunu duymuştum. o yüzden sormak istedim.

gom gitsin, bir sey olmaz.

  • baldur2  (28.07.19 09:20:20)
Göm gitsin, ama toprağa. Kusmazsan bir şey olmuyor mu demek oluyor? Vücuduna belirti vermeden nasıl bir zararı olacağını bilemezsin. Sağlığın riske atılacak kadar değersizse sen bilirsin.

  • hümanist tabutçu  (28.07.19 12:07:28)
Daha önce sktsi geçmiş bir ürün kullanmıştım. tadı, kokusu mide bulandırıcı oluyor içemiyorsun zaten. Her zaman içtiğinden bir farkı yoksa kullanabilirsin bence.

  • kedikumunaiseyenadam  (28.07.19 12:15:16)
Genelde emniyet payı olur ürünlerde. Saklama koşullarına bağlı olarak biraz esnetebilrsin ama ne ürünü ne de saklama koşulunu bilmediğim için bişey diyemiyorum. Sana kalmış.

  • sarcophagus  (28.07.19 12:16:26)
ben 1 yil gecmisi kullandim bisi olmadi. artik sana kalmis.

  • n62  (28.07.19 12:59:50)