lgbti cilerin hatası

belki de son 1000 yılın en hoşgörülü iklimi oluşmuşken ikide bir "biz burdayız" gibi gereksiz hareketlere kalkışmaları ve cinsel kimlik vurgusunu sürekli olarak seksle belirginleştirmeye çalışmaları zaten hiçbir şey yapılmasa bile yolunu bulacak toplumsal kabul sürecine zarar vermiyor mu?

özet: lgbti hiçbir şey yapmasa kendileri için daha iyi olmaz mı? antipati oluşturmakta çok başarılılar.

Evet bokunu cikariyor ve sacmaliyorlar. Aslina bakarsan bu sacmalayan lgbtci guruh lgbt bireylerlerden ziyade lgbt falan olmayip sadece aktivizme soyunmus bireyler. Gercek lgbt bireylerin boyle sacma sapan dertleri yok, kendi halinde takiliyor cogu.
Ama bu cok saglam finansman destekli ve medya onculugunde kolektif bir hareket. Lgbt bireylerden ote. Nihai amaci nedir bilmiyorum bu saçmalıkların.

  • stavro  (27.07.19 21:31:03)
(bkz. gerçek lgbti bu değil)

lgbti'lerden daha fazla lgbticiler var gibi duruyor piyasada.
  • dont eat me  (27.07.19 21:34:25)
Aksine böyle devam etmeleri lazım. Gerçek lgbt bu değil ne abi, zamanla alışırsınız :)))

  • doxanikee  (27.07.19 21:44:14)
heteroseksüeller sokak ortasinda el ele yürüyüp öpüsünce ay ne tatli cift oluyor da escinseller yapinca niye kötü oluyor.

ben escinsellere karsi degil ama görmek istemiyorum demek de homofobi. birak herkes kimi istiyorsa onu sevsin, onunla sevissin. seninle sevismek isterlerse yok abi, that is not my cup of tea dersin olur biter. niye kafa yoruyorsun kimin ne yaptigina.
  • proteus  (28.07.19 05:05:36)