kendisine mesaj atılmadan mesaj atmayan kız

yorumlarınızı alabilir miyim bu kız tipi hakkında?

en iyisi hiç yazmamak değil mi? istiyorsa kendi yazsın?

aynen öyle. iki taraf da adım atacak. yok öyle hep benim peşimden kossunlar. sonra hepten gotu kalkar.

  • mehmed resad  (27.07.19 17:49:52)
Ben yazmam. Yazmayınca üç gün sonra trip atmaya başlayan oluyor, ya kız arkadaşım yanımda sana sonra yazsam olur mu diyorum o kadar :-) boşuna kendi kendine beklentiye girmemek lazım. sonra kuyruk acısından "t*rk kızı" yazacak kadar saygısız birine dönüşürsün falan neme lazım.

  • windows95  (27.07.19 18:17:39)
%83 değil %99 olacak o oran. alternatifin çok olduğu için sıra sana gelmiyo olabilir.

  • nahtoderfahrung  (27.07.19 18:39:53 ~ 18:40:25)
Kız seni istemiyor belli ki. İstese o da adım atardı. Bence yazma artık.

  • ruhen hastayim ben  (27.07.19 18:52:59)
Ben bir tanesine temmuz başı gibi bir mesaj yazmıştım "15'inden sonra görüşebiliriz" gibisinden. Geçen hafta aniden bir mesaj geldi kendisinden tek cümlelik;

"15 temmuz’u geçeli çok oldu farkında mısın ?"

Yani cidden unutmuştum kendisini ama demek ki nadir de olsa kendilerni hatırlatabiliyorlarmış.
  • Psycho Mantis  (27.07.19 19:02:21)
Bu kiz tipi sizden hoslanmayan kiz tipidir. Yani olsan da olur olmasan da kizin gozunde. Hatta olmasan daha iyidir.

Evet en iyisi yazamamak. Zaten bitecek olan muhabbeti derhal bitiril yoluna bakmak.
  • stavro  (27.07.19 19:07:39)
Bu benim. İki kişi var bunu yaptığım ikisiyle de konuşmayı bitirmek için, gönülsüz olduğum için cevap vermeden bırakıyorum ama anlamıyorlar ertesi sabah yine günaydınlar bilmem ne.

Bak bu çok açık konuşmayı sonlandırmak istemektir. Ve bir sonraki konuşma kız tarafından gelmiyorsa anlayın ki kibarca mesaj veriyor.
Kezbanlıkla alakası yok bunun.
  • Kediyi üzdün  (27.07.19 20:05:26)
next diyoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (27.07.19 20:10:25)
Bi yere kadar mesaja alıştırılmalı. Sabah günaydın uyumadan önce iyi geceler falan. gün içinde 1-2 kere nasılsın-napıyosun vs.

bu 3-4 gün alıştırıldıktan sonra bi gün yazmayın hiç. dönerse sizindir, dönmezse daha da hiç yazmayın zaten.
  • tinky winky  (27.07.19 20:21:26 ~ 20:21:59)
(bkz: yedek kulübe)

  • datnet  (28.07.19 00:24:39)