[]

tercih: Devrek bilgisayar programcılığı mı ereğli bilg. teknolojileri mi

arkadaşlar merhaba, Zonguldak'ta oturuyorum ve devrek ilçesindeki bilgisayar programlama bölümü ile Ereğli ilçesindeki bilgisayar teknolojileri arasında kalmış bulunmaktayım. iki program arasında kesin bir ayrım olmamakla birlikte öncelikle bu bölümlerde okumuş olanların tavsiyelerine ihtiyacım var. hedefim buradan bilgisayar mühendisliğine geçmek. ama iki yıllık eğitimimin boş geçmemesini istiyorum.

özellikle hangisinin kadrosunun daha iyi olduğu hakkında bir fikri olan var mı?

amacım bilgisayar mühendisliği olduğunda hangi programı okumak bana daha çok şey katar?

ders programları
ereğli: cdn2.beun.edu.tr

devrek: cdn2.beun.edu.tr

teşekkürler

 
ders programlarina bakinca eregli daha dolu geldi gozume. kadrolar hakkinda malesef ki bir bilgim yok ancak tahminimce eregli devrek'ten daha gelismistir, bu da ogretim kadrosuna yansimis olabilir.

hakkinda hayirlisi olsun :)
  • fakyoras  (27.07.19 20:45:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.