[]

fazla kilo kaybı sonrası sarkık deri

daha önceden bunlar için çözüm üreten var mı ameliyat vs. 2017 yılında 116 kiloydum 79'a düştüm sonra 85'e çıktım şuan 85-86 arasında gidiyom, boyum 180, tekrar kilo vermeye başladım ama 79'a düştüğüm dönemde bile göbeğim bıngıl bıngıldı, sanırım o noktadan sonra bunun fazla deri olduğunu düşünüyorum. şuan hedefim 70'e kadar düşmek, sizce 70'e düşsem kaybolur mu yoksa illa ameliyat mı olmalıyım.
 
Ameliyat gerekir büyük ihtimalle. Spor yapıyor musun? Kas kütleni arttır


  • glamdr1ng  (27.07.19 16:42:18) 
Ameliyat ol hemen. Vakit kaybedip moralini bozmaya değmez.


  • diffarentiationation  (27.07.19 16:53:18) 
@glamdr1ng spor yaparak kilo verdim, 1 sene boyunca cardio + bodybuilding şeklinde ona rağmen katlanıyor, kanat kısmında da ele avuca geliyor.

daha önce ameliyat olan var mı?
  • nahtoderfahrung  (27.07.19 16:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.