[]

Eksi sözlükte Türklere ve Türkçeye edilen hakaret

@iradeden Murad nickli kişi son entrysinde Türkçeye zeka gerililerin dili demiştir.
Tahmin ettiğiniz gibi de kendisi dinci bir Türk!
Bu kişi diğer entrylerinde Arap övgüleri yapmaktan da geri durmuyor.
Ben şikayet ettim özelden de cevabını verecektim ama Çaylak olduğum için mesaj gönderemedim.
Şimdi bu entry size göre "İfade özgürlüğü" mü?
eksisozluk.com

 
bordo klavyeliler iş başına


  • sameidiot solo  (27.07.19 13:21:08) 
Bana gore ustun zekalilarin dili Cincedir. On binlerce karakteri ezberliyorlar iki cumle kurmak icin. Bizde de 29 harf var.

Arkadasa Cinceyi oneriyorum.
  • dont eat me  (27.07.19 13:26:28) 
Türk değildir o, arada yaptıkları rolden sıyrılıp gerçek yüzlerini gösteriyor bu troller :-)


  • windows95  (27.07.19 13:27:56) 
yazilarini biraz okursan adamin aslinda sizofren oldugunu gorursun. cogunlukla chp'ye ve kemalistlere, sonra akp'ye ara ara pkklilara saldiriyor salliyor. sonra donup akpyi comarlari ovuyor, ataturk'e salliyor. kafasi biraz ulusalcilara yakin, ama dincilikten donme ulusalci..mhp gecmisi de var bu davarda bence..ifade ozgurlugunun otesinde yaptiklari, ifade ozgurlugu kimseye hakaret etme hakki vermiyor ne yazikki..


  • ubi dubium ibi libertas  (27.07.19 14:41:13 ~ 14:42:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.