[]

Kaliteli Komedi

Merhabalar,

uzun süredir film arşivimde komedi kısmının eksik olduğunu fark ediyorum. fakat ne kadar araştırsam da istediğim kalitede/sayıda komedi filmi bulamıyorum. önerebileceğiniz, gerçekten kahkaha attıracak dolu dolu komedi filmleri varsa paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

not: yakın zamanda izleyip çok güldüğüm filmi düşündüğümde aklıma 'Death at a Funeral'geliyor, tabi tarzı birebir aynı olmak zorunda değil sadece belki kaliteli komedi arayışımın ne olduğuna dair sizlere fikir verebilir.

 
The lonely guy
Top secret
Dirty rotten scoundrels
Airplane!
Horrible Bosses
  • EasyTiger  (27.07.19 10:01:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.