[]

Easyjet hostesi beni fakir mi gördü?

Fahiş fiyatlardan dolayı uçakta hiç bir şey satın almam normalde. Ama bu sefer dilim damağım feci kurudu, hostes geçerken "Can I have water, please" dedim. Tap water mı dedi. Mavi ekran verdim 3-4 saniye, "no, bottle" diyebildim. Ulan tap water içecek olsam gider tuvalette lıkır lıkır içerim. Versene işte direk şişe suyu, parasıyla değil mi. Beni fakir gördü dimi bu?
 
ben olsam direkt acil çıkış kapısından atlardım.


  • orijinal nick bulamadim  (26.07.19 18:32:12) 
Ben böyle terbiyesizliği en son Fenerbahçe Galatasaray’ı 6-0 yendiğinde görmüştüm.

Şikayet kaydı açmalısın
  • (s)AINT  (26.07.19 18:33:58) 
kendi saflığı anlamadıysa demek ki . boşver gitsin. keşke deseydin tap water doldur da bi keyfimize bakalım:)


  • kadirrr  (26.07.19 18:37:42) 
bottle ne kadarmış peki merak ettim.


  • bahoho  (26.07.19 18:42:02) 
bahoho 2.50 euro


  • neverletyougodown  (26.07.19 18:45:10) 
ne var ki bunda. tap waterı alıp geçmeliydiniz.


  • antikadimag  (26.07.19 18:55:53) 
Eğer servis dahilinde tap water seçeneği varsa hostes o seçeneği de söylemek zorunda, söylemezse kabahatli olur. Belki çoğu kişi tap water istediği için o şekilde sormuştur.


  • mikro patlama  (26.07.19 19:24:40) 
İngiltere’de falan Çeşme suyunu ücretsiz vermek zorunda diye biliyorum. Belki o yüzden sormuş olabilir. Ya da fakir görmüştür.


  • catch the arrow  (26.07.19 19:42:28) 
Tap water ücretsizdir. Musluk suyu içilebilen bir ülkeden kalkışlı bir uçaksa büyük ihtimal suyu o ülkeden doldurmuşlardır, mantıken içilebilir, istenebilir. Şahsen ben tercih etmem, bizzat tap water isteyen yolcu da görmedim şu ana kadar ama böyle bir hakkınız var, bilginiz olsun. Hostes acemi ya da iyi niyetliymiş herhalde, onun satış yapması lazım, ücretli suyu size sunmalıydı zira


  • neck_and_neck  (26.07.19 20:59:21) 
Velev ki fakir gördü, ne olacak?

Her ayrıntıyı böyle düşünmeyin, yorulursunuz.
  • şubatsonrası  (26.07.19 22:35:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.