Etli ekmek

Hiç yemedim, konyalılara boykotum var senelerdir:) Bir şey kaçırıyor muyum? Yemeksepetinde gözüme takılıyor bazen aşağı yukarı adana kebap parası. Ya da 3 lahmacun gömülür la o paraya:) f/p nasıl bu meretin, sever misiniz?

güzel yapan yerden yemek lazım yoksa bi esprisi yok. ekmek üstü düz kıyma veriyor çoğu yer ve tadı yok.

  • avatar is back  (26.07.19 18:10:30)
o lahmacunlarda et yok, sarımsak ve salça ile milleti kekliyorlar. çok bir olayı yok etliekmeğin ama lahmacundan çok farklı.

istanbul'dasın sanırım, istanbul'da ne kadar iyi yapıyor olabilirler ki etliekmeği sanmıyorum iyi olacağını.

ince hamur, kıtır kenar önemli bir detay. çok merak ettiysen ye ama iyi yapan bir yer olduğundan emin ol.

edit:

bu arada etliekmek yerine bıçak arası veya sade kekikli varsa onları öneririm.

www.youtube.com
youtu.be
  • aziz dostum jack  (26.07.19 18:12:58 ~ 19:35:39)
Pidenin ince hamurlusu gibi bir şey. Çok bir olayı yok. Ama bence deneyin hayatta her şeyi denemek lazım imkan varken. Fiyatı ucuz yerden yerseniz hamur üstüne az et gelir bu paraya hamur yedim der söversiniz.

  • bahoho  (26.07.19 18:16:10)
Hicbir anlami yok. Kacirmiyosun merak etme.

  • baldan kaymak  (26.07.19 18:16:54)
Gurme değilsen, rafine bir damak tadın yoksa lahmacunun ince ve citiri. Çok bir olayı yok denilebilir.

  • all girls dream  (26.07.19 19:13:13)
Hiç yeme bence çok kötü

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (26.07.19 19:23:50)
Lahmacundan güzel bence. İyi yapılan yerde deneyin.

  • mslny  (26.07.19 19:51:48)
Yav arkadaş lahmacunla etliekmek kolayla ayrana aynı demek gibi bi şey, tarzları farklı. Lütfen bu ikisine aynı muamaleyi yapmayalım.

Pideyle etliekmegi karsilastirirsak biri kola diğeri fanta olur hadi Light ya da zero olsun.
  • aksiyom  (26.07.19 20:01:25)
Etli ekmekle hiçbir şey kaçırmıyorsun.
Ama Konya demişken, iyi bir yerde mutlaka etli bamya çorbası iç, onu kaçırma.

  • ebabil curnatasi  (26.07.19 20:05:51)