[]

Blu tv kullananlara soru

Louder Than Bombs diye bir film var. Türkçe dublajlı açılıyor bende, sizde de öyle mi? Değiştirme seçeneği göremiyorum.
 
filmi bulamadım :) blutv'xin araması sıkıntılı olabilir. türünü söylersen belki bulabilirim.


  • lovemyself  (26.07.19 13:46:20) 
Sessiz çığlık diye çevirmişler. Sanat sepet filmleri :)


  • kendi helvasını kavuran zombi  (26.07.19 13:47:38) 
yukarıdaki dublaj seçeceğinden "orijinal"i tıkladım, çalışıyor. orijinal dilinde akıyor şu an. altyazı seçeceğinden türkçesine baktım, o da var.


  • lovemyself  (26.07.19 14:02:36) 
bende dublaj seçeneği çıkmıyor, sadece sağ üstte alt yazı seçeneği var. çok enteresan. sağ olun


  • kendi helvasını kavuran zombi  (26.07.19 14:06:13) 
izlerken yukarı tuşuna bastığımda "detay" "altyazı" "dublaj" ve "geri dön" tuşları çıkıyor.
blu tv pişmanlığın ta kendisi. ileri-geri sardırmak bazen kabus. ama işte, masum ve bozkır hatrına seviyoruz hâlâ.

rica ederim.
  • lovemyself  (26.07.19 14:08:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.