Cumartesi sabahı Beşiktaş çıkışlı 8:15'te Pendik'te olmak

Sabah Beşiktaş'tan ilk motorla (6:20 yazıyor Tur-Yol'un sitesinde) Üsküdar'a geçsek, Marmaray'a da 6:40'ta falan binsek, her türlü 8'den önce Pendik'te oluruz değil mi?

8:15 trenin kalkış saati. Valiz falan yok, gerektiğinde koşabiliyoruz.

marmaray ile bildiğim kadarıyla 1 saat 15 dk civarı falan sürüyor o bütün yolu gitmek. çok sınırdan yetişebilirsiniz her şey plana göre giderse.

  • viyana kangurusu  (26.07.19 10:40:33)
Sanırsam geç kaldım, sonrası için bilgi olsun. Hızlı trene Söğütlüçeşme’den de binebilirsiniz. (Bileti ona göre alın ya da müşteri hizmetleri yardımcı olur herhalde yanlış alırsanız.) Beşiktaş’tan Kadıköy, metroyla Söğütlüçeşme ya da yine Beşiktaş’tan Üsküdar, Marmaray’la Söğütlüçeşme’ye gelip şehirlerarası tren peronuna geçersiniz.

  • kobuzchu kiz  (27.07.19 08:03:45)
@kobuzchu Tren hızlı değildi maalesef, Sakarya'ya gideceğimiz için direkt Adapazarı Ekspresi'ne bindik Pendik'ten.

Bu arada rahat rahat yetiştik duyuruda yazdığım şekilde. Saatleri de yazayım, belki birilerinin işine yarar.

İlk motor 6:20'deydi, 6:30 gibi Üsküdar'a indik. 6:40 gibi Marmaray perondaydık, birkaç dakika sonra geldi ama Gebze'ye kadar giden değilmiş, Ayrılık Çeşmesi'nde inip diğerini bekledik bi 5 dk kadar. Sonrasında 40-45 dk kadar sürdü Pendik'e gitmemiz.

Uzun lafın kısası 6:20'de Beşiktaş iskeleden çıktığımız yolculuğumuz 7:40 gibi Pendik peronda son buldu.
  • chicha  (29.07.19 09:34:46)