[]

Ps4 ve psn sorusu (zor)

Örnek şu; division 2 (standart edition) oynuyorum kendi hesabımdan ama oyun aynı playstationdaki kardeşimin kullanıcı adına alınmış bir hesapta mevcut. 3. Bir hesaba aynı oyunun tüm dlclerinin olduğu oyunu tekrar alırsam. Diğer hesaplardan da tüm ek paketler oynanabilir mi? Benim şu ana kadar oynadığım yerden devam edebilir miyim?
 
aynı sorun başımda vardı. 3 yıldır bf1'e ek paket alsam diğer hesaptan orda oynayabilir miyim diye soruyorum cevabı bilmiyorum çünkü paket almadım :)


  • ayseee  (24.07.19 18:27:14) 
Sorunu tam anlamamakla beraber, konsoluna indirdiğin tüm oyunları farklı hesaplarda oynayabilir, DLC'lerini de kullanabilirsin. Fakat save dosyaları ayrıdır dolayısıyla başka bir account'ta devam etme veya oraya kopyalama gibi bir şey söz konusu olmaz.


  • Psycho Mantis  (24.07.19 20:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.