[]

toplu meyve sebze almak

toptan da sayılabilir, kasayla meyve sebze almak istiyorum. mümkünse online olsun.

yok mu böyle bir hizmet? domates, kabak, patlıcan, fasülye falan satan bir internet mağazası yok mu?

online marketler 10 kilo üzerini vermiyor. bulamazsam Migros ya da Yunus'tan seri sipariş vermeyi düşünüyorum.

 
Lokal yapanlar var sanırım, burada kasayla avokado satan bir arkadaş vardı mesela.

www.aksun.com.tr şuraryı buldum, karton kasayla domates, çuvalla patates falan satıyor. Mevsime göre değişiyordur bunların satışı muhtemelen.
  • kobuzchu kiz  (24.07.19 15:47:49) 
@ kobuzchu: bunlar tırla satıyor galiba.


  • babilbaligi  (24.07.19 16:23:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.