[]

Yeni biriyle gerçekten tanışmak zor değil mi

Hafta içi ev ile iş arası mekik dokuyan biriyim haftasonu ise kendimce belli çevremle etkinlik yapıyorum ama öyle büyük etkinlikler değil inanın yeni biriyle tanışmak,sevgili olmak çok zor eskiden netten düzgün ve seviyeli bir iletişim ile tanışmak mümkündü ama artık net ise hayat oldu ee kafelerde de tutup biriyle sizi tanıyabilirmiyim diyip yanına gitmek imkansız her damgayı yiyebilirsiniz iş yerinde ise sizden yaşça ufak yada evli kişiler varsa nereden tanışabilir ki insanlar
 
bence sıkıntı daha en başında başlamış. hafta içi ev ile iş arası mekik dokuyorsanız, hayatınızın 7 de 5 i çoktan gitti demektir. geri kalan 7 de 2 lik kısımdaysa herşeyi yapmaya çalışıyorsunuz. çalışma temponuzu bilmiyorum ama hafta içi direkt eve gidiyorsanız, haftasonu ne kadar aktif olursanız olun hep zor olacak.


  • prefrontal cortex  (24.07.19 12:54:51) 
prefrontal cortex hafta içi arasıra çıkıp yürüyüş yapıyorum fakat gidip bi cafe de yada farklı bi yerde vakit geçirmiyorum çevremdekiler evli olduğu için onlarla vakit geçirmekte pek kolay olmuyor


  • tolgame  (24.07.19 12:58:43) 
Yaz yazarken en azından nokta kullanın. Böylece karşı cins sizi daha fazla ciddiye alacak.


  • i ve been mistreated  (24.07.19 13:04:40) 
Zor, cevremde uzun iliskisi ya da evliligi olanlar hep uniden tanisanlar
Ben de onlardandim gerci ama ani kararlarla isleri mahvettim :(

  • Flipsflops  (24.07.19 13:48:21) 
"sizinle tanışabilir miyim" olayı eskilerde kaldı. haftasonları kurslara katılacaksın ya da şansını internette deneyeceksin. elin yüzün ortalamanın üzeri değilse birşey bekleme. aynı işte çalıştığın karşı cinsteki insanlardan yardım istesen olmaz mı? sonuçta bu tür işler biraz da networke bakıyor. bakarsın sana kısmet bulurlar :)


  • false pretension  (24.07.19 15:22:04 ~ 15:22:16) 
Sosyal ortamın olacak yoksa çok zor.


  • slm ben yalnız komando yasin  (24.07.19 16:56:18) 
ben senin kadın versiyonunum, yaş ilerledikçe daha da zor oluyor.standartların ve beklentilerin oluyor. bu işin sonu nereye bağlanacak bakalım.


  • damla sakızlı dondurma  (24.07.19 17:02:24) 
Sosyal ortam önemli haklısınız.Fujifilm etkinliklerini bi ara baya takıldım ama inanın karşıdaki insana yaklaşım konusunda insanın içinden gelmiyorsa bir ışık yoksa o da zor.


  • tolgame  (24.07.19 17:30:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.