[]

Askerdeyken duruşma izni alınır mı?

Merhabalar, 2 adet mahkeme duruşmam kasım ayına denk geliyor. Bu tarihte askerde olmayı planlıyorum. Duruşmalar için izin günlük izin verirler mi?
İş mahkemesiyle ilgili duruşmalar. 
Askerlik tarihiniz belliyse, mahkeme kalemine ya da avukatınıza haber verebilirsiniz. Duruşma ertelenir.


  • megalomaniac  (24.07.19 12:01:35) 
@megalomaniac ertelensin istemiyorum açıkçası çünkü çok uzadı, her ertelemede 5 ay ileri atıyorlar. Bir de avukat senin gelmene gerek yok ben hallederim dedi ama tanıkların dinleneceği duruşmalar olduğu için ben de gitmek istiyorum. Karşı tarafın yalancı şahitleri gelecek malum, yüzlerini görmek istiyorum :)


  • six packsiz  (24.07.19 12:10:14) 
alinir.

millet dil sinavi izni bile aliyordu, carsi niyetine.
  • eindaclub  (24.07.19 12:11:52) 
Çarşı izni alırsınız çok gıcık komutana denk gelmezseniz de, duruşmanın olduğu yerle askerlik aynı şehirde mi olacak ki? Günlük izinle yetişemeyebilirsiniz her iki tarafa da. Akşam 5'te birliğe teslim olmak durumundasınız izin sonrası.


  • ensk  (24.07.19 15:55:29 ~ 15:56:18) 
alınıyor. bizim bölükte kavgaya karışmış biri vardı. duruşmaya gidiyordu.


  • Neill  (24.07.19 16:13:07) 
Muhtemelen aynı şehirde olmayacak ama.


  • six packsiz  (24.07.19 22:42:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.